Rehabilitační přístroj pro Báru – Amadeo je objednán

 In Nezařazené

Opět pár novinek:

  1. Díky našim kamarádům a dalším dobrým duším se podařilo do dnešního dne (27.6.2017)  nasbírat úžasných 670 tisíc korun na transparentní účet kliniky Axon. Z toho 147tisíc už Bára od ledna procvičila a dnes bylo z účtu strženo 500 000 Kč jako záloha na rehabilitační přístroj Amadeo , na kterém bude Bára cvičitPřikládám odkaz, jak přístroj funguje http://tyromotion.com/produkte/amadeo

2. Na Neurorehabilitační klinice Axon pořídili díky  rodičům osmnáctiletého Sama, kterého před rokem srazilo auto, úžasný přístroj – lokomat , který v Praze ještě není a který učí vozíčkáře a lidi se špatným stereotypem chůze znovu chodit. Je to takový obrovský chodící robot na „běžícím“ pásu. Jsme s Bárou objednané na příští týden, že si to půjdeme na 6 hodin vyzkoušet.

3. Přijďte ve čtvrtek 29.6. podpořit  soubor En Arché, mezzosopranistku Markétu Cukrovou a školní studentský sbor Gymnázia Jaroslava Heyrovského – na benefiční koncert pro Báru do Evangelického kostela Na Doubkové 2040/8, Praha 5 Smíchov od 19hodin. Na každého čeká malý dárek a sladké občerstvení. Těšíme se.

VK

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.