Vánoční sbírka gymnázia pro Báru

 In Nezařazené

Gymnázium Jaroslava Heyrovského zorganizovalo pro Báru v prosinci 2017 „Vánoční sbírku pro Báru“, kdy se vybralo úžasných 133tisíc, a které budou použity na další rehabilitaci Báry a výdaje s ní spojené.

Vánoční sbírka zahrnovala několik akcí:

  1. SBÍRKA BĚHEM TŘÍDNÍCH SCHŮZEK, kdy ve vrátnici gymnázia byla během třídních schůzek a dne otevřených dveří informativní výstava o Báry postižení a jejím každodenním životě po mozkové příhodě. Rozdávala se káva nebo čaj a pečivo, které napekli studenti. Rodiče si mohli odnést za dobrovolný příspěvek i keramiku a vánoční přání, které vyrobili studenti gymnázia v rámci výuky.
  2. VÁNOČNÍ TRH PRO STUDENTY (4.-15.12.2017), kde se o přestávkách rozléval studentům čaj, byla připravena informativní výstava o Báře a studenti si mohli za příspěvek odnést sladkou svačinu nebo drobný dárek.
  3. VÁNOČNÍ SBÍRKA MEZI VYUČUJÍCÍMI GYMNÁZIA.
  4.  PŘÍSPĚVEK MATURANTů, kteří dali část výdělku z maturitního plesu.
  5. plus přímé příspěvky na transparentní účet Neurorehabilitační kliniky Axon.

AKCE SE USKUTEČNILA DÍKY SPONZORSKÉMU DARU PEKÁREN „La Lorraine Bakery Group“ (www.llbg.com), DÍKY VSTŘÍCNOSTI ŠKOLY a DÍKY DOBROVOLNÍKŮM Z ŘAD STUDENTŮ, RODIČŮ A PRACOVNÍKŮ ŠKOLY, KTERÝM DĚKUJEME.

STEJNĚ TAK VELKÉ DÍKY VŠEM DÁRCŮM…….

Za část peněz si již Bára zakoupila „běžecký“ pás, na kterém každý den trénuje cca hodinu chůzi. Díky madlům je vhodný právě pro rehabilitaci. Bára tak ujde na pásu cca 3-4km denně.

vytvarka priprava2 prode6 uspesne2

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.