Video z CI terapie BŘEZEN – co vlastně Bára rukou zvládne……

 In Novinky

Ještě jednou chci poděkovat těm dárcům, které jsem nazastihla mailem, telefonem nebo osobně, nebo které třeba ani vůbec neznám….. Je úžasný, jak se dá z menších či větších příspěvků jednotlivců složit obrovská hromada peněz, které můžou pomoci dalším. Právě jednáme s p.primářkou o tom, jaký přístroj by se dal z peněz zafinancovat. Vzhledem k obrovské částce , která se sešla, klinika uvažuje o tom , že by formou leasingu dofinancovala až dvojnásobek peněz, aby se skutečně pořídilo něco kvalitního a univerzálního pro děti i dospělé – nejen na zápěstí, ale i na rameno a loket, a  nejen pro aktivní pohyb, ale i pasivní. Tedy i pro někoho, kdo třeba neumí s rukou zdaleka tak pohnout jako Bára a CI terapii zatím nemůže absolvovat……. Celková cena, pokud by se zakoupila ta nejlepší varianta, je téměř 1,6mil korun bez DPH…

Jak přístroj funguje, můžete najít např. na Youtube.com, pokud si vyhledáte heslo: Gloreha Sinfonia: upper limb rehabilitation.

…. Zároveň byly dnes z transparentního účtu Báře zaplaceny 2 terapie vč. té, která nás čeká od 27.března….

Pro ilustraci přikládám odkaz na video z poslední terapie, abyste viděli, co Barča vlastně rukou zvládne. Cílem je pohyby zlepšit a zautomatizovat neustálým opakováním, získat sebevěmí a pak začít používat i v běžném životě….

 

Ten robotický přístroj by jí měl tu dlouhou cestu trochu usnadnit a snad i zpříjemnit….

 

Krásný den

hands-so-so-icon

 

 

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.